Pera Akın Saraciye

HİZMET & KALİTE
   
 
Uzmanlığımız "Deri ve Deri Ürünleri".

- Bayan çanta üretimi
- Bayan cüzdan üretimi
- Bayan kemer üretimi
- Bay cüzdan üretimi
- Bay kemer üretimi


Pera Accessories firması üretim için tedarik edilen tüm hammaddelere devletin zorunlu kıldığı testleri uygulayarak sosyal duyarlılığını göstermektedir. ( Fitalate, Azo, Kurşun vb.. )

Çalışanlara Karşı Sorumluluklarımız:

Çalışma yaşı yasaların belirlediği gibi olup, çocuk isçi çalıştırılmasına müsaade edilmemektedir. Çalışanlar hiçbir konuda baskı altında tutulmaz. Tüm çalışanlar uygun pozisyonlarda istihdam edilir. Firmamız, tüm çalışanlarının sağlık ve güvenlik risklerini ortadan kaldırmak için gerekli tedbirleri almakta ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmektedir. Ayrıca tüm çalışanlarımız periyodik olarak sağlık muayenesinden geçirilmektedir. Çalışanlar fikir, inanç özgürlüğüne sahip olup, kimseye dil, din, irk, cinsiyet, sosyal sınıf gibi konularda ayrımcılık uygulanmamaktadır. Çalışma saatleri yasaların öngördüğü şekilde düzenlenmektedir. Ücret politikası çalışanlarımızın bilgi ve becerilerine göre değerlendirilmekte ve asgari ücretin altında ödeme yapılmamaktadır. Çalışanlar öneri, dilek ve şikâyetlerini yönetime bildirmekte ve bu konuların çözümleri yönetim tarafından analiz edilerek sonuçlandırılmaktadır.

Yasalara Karşı Sorumluluklarımız:

İçinde bulunduğumuz sektörün ve ülkemizin kural ve yönetmeliklerine duyarlı davranır, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket ederiz. Yurt içi ve yurt dışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız:

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarla sunar; müşterilerimize saygı, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

 
2020 © Pera Accessorries - Tüm Hakları Saklıdır.